Enerji yükleniyor...
  • Elseroof - Premium Çözüm Ortağınız

Solar Konnektörler

staubli-logo
multi-contact-logo
MC4- Solar Konnektör
MC4 Konnektör
EVO2-Solar Konnektör
EVO2 Konnektör
MC4-Pano-Tipi- Solar Konnektör
MC4 Pano Tipi Konnektör
Paralelleme Solar Konnektörü
Paralelleme Konnektörü
konnektör-sıkma-pensesi
konnektör sıkma pensesi
Konnektör-sıkma-Anahtarı
Konnektör sıkma Anahtarı
Montaj-Çantası
Montaj Çantası

Solar Konnektör

Multi-Contact, orijinal MC4, orijinal MC4-EVO2 konnektörleri ile Güneş Enerjisi alanında öncü konumdadır ve solar panel bağlantı sistemlerinde dünya lideridir. Multi-Contact solar konnektör sistemleri hem çatı hem de saha uygulamalarında zaman kaybının önüne geçmek, solar panellerin güvenilir bir şekilde seri ve paralel bağlanmasını sağlamak üzere özel olarak tasarlanmıştır.

Multi-Contact solar konnektör sistemleri ile solar panelden invertöre kadar olan tüm bağlantıları tecrübeli ekiplerinizle kolaylıkla montaj yapılabilir ve bu şekilde solar panellerin kurulum maliyetleri düşebilirsiniz.

Ayrıntıya verdiğimiz önem güvenle en iyi sonuçları yaratıyor.

Multi-Contact solar konnektörler PV bağlantısı ihtiyaçlarınız için ürünler seçerken karar vermeyi kolaylaştırıyor. Çok çeşitli konnektörlerimiz, bağlantı kutularımız ve kablolarımızla her türden Güneş Elektrik Santralini kurulumunu yapabilirsiniz. Santralinizin kurulumunun verimli ve güvenilir şekilde çalışmasını sağlayan denenmiş ve güvenilir sonuçlar için Multi-Contact ürünlerine güvenin.

Dünya genelinde 240 GW bağlantı ile edindiğimiz tecrübeyi sizin avantajınızdır.

Multi-Contact solar konnektörler alanında öncü ve piyasa lideri olarak fotovoltaik alanda 20 yılı aşkın deneyimi geride bıraktı. Bu zaman içerisinde 240 GW’den fazla santral ile dünya üzerindeki Güneş elektrik santralinin %50’sinde kullanıldı. 1 milyardan fazla orijinal MC4 konnektörler Multi-Contact tarafından başarıyla üretildi.